Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál

Přihlášky

Stav přihlášek
Počet přijatých přihlášek 29.
Počet potvrzených účastníků Neděle: 24 (z 90 možných)
Zobraz podrobnější statistiky přihlášek
Statistika přihlášek
Všechny Small Medium Large Celkem
A1 2 3 7 12
A2 7 1 2 10
A3 2 2 3 7
Celkem 11 6 12 29
Zahrň pouze zaplacené přihlášky
Zobraz souhrn přihlášek pouze pro Neděle / Všechny dny
Čerstvě přijaté přihlášky jsou automaticky řazeny do spod seznamu, do sekce náhradníci.
Přihláška nabere platnost v momentu úhrady startovného.
Přihlášky lze řadit dle výkonnosti, velikosti nebo pořadí přihlášených kliknutím na nadpis sloupku.
Př. Tým / Družstvo Výkon. tř. Velik. tř. Plemeno Klub Dny Zapl.
1
Bečvářová Terezie + Bárny
A1 L Bearded kolie Ne ano
9
Benešová Adéla + By Way Alkyra
A3 L Border kolie BADAFA Ne ano
20
Bílková Eliška + Gabi z Jezerního království
A2 S Kavalír King Charles španěl BADAFA Ne ano
21
Cibuzarová Karolína + Eshly
A2 S Pražský krysařík Ne ano
7
Faustová Kristýna + Denny
A2 L Německý ovčák ZKO Litoměřice pod Radobýlem Ne ano
2
Faustová Kristýna + Ideal Crazy Bohemia Alké
A1 L Border kolie ZKO Litoměřice pod Radobýlem Ne ano
8
Hejńáková Kristýna + Cherry Happy Bohemia Alké
A2 L Border kolie Ne ano
12
Jíchová Gabriela + Falco Bonny Dux
A1 M Sheltie Agility Rastava Most Ne ano
18
Jirková Kateřina + Jackie
A1 S Jack Russell Terier Ne ano
10
Macibobová Vanda + Axy Renčín Ranč
A3 L Border kolie Agility Hloubětín Ne ano
27
Machotka Dominik + Cheery Cinderella's Ranch
A3 S Jack Russell Terier Škola psích sportů Ne ano
24
Mikulová Jana + Colombina Moravské srdce
A2 S Sheltie Ne ano
29
Mikulová Jana + Pam Písecké hory
A1 L Bernský salašnický pes ZKO Litvínov Ne ano
3
Mrvová Nikola + Sára
A1 L Border kolie ZKO Litoměřice pod Radobýlem Ne ano
13
Pecháček Dan + Cheynee Lenfir
A1 M Sheltie Ne ano
25
Pešková Anna + Niky Zaječická Horka
A2 S Kavalír King Charles španěl BADAFA Ne ano
5
Rezlerová Marie + Sindy
A1 L Labradorský retriever Ne ano
19
Stocknerová Eliška + Ketty
A1 S Jack Russell Terier Ne ano
28
Špidlenová Lenka + Leon od Prachovských skal
A3 S Šiperka ZKO Smržovka Ne ano
15
Šťastná Sabina + Ajda
A2 M kříženec Ne ano
17
Šťastná Sabina + Onyx Diamond z Altheyrosei
A3 M Pudl Ne ano
11
Tužilová Tereza + Wiki
A3 L Border kolie Ne ano
26
Vydrová Petra + Enya Goldenleon
A2 S Kavalír King Charles španěl Ne ano
14
Zimanová Kateřina + Míša
A1 M kříženec Ne ano
Náhradníci
22
Lencová Michaela + Ivanhoe Art Zbirožské Podzámčí
A2 S Kavalír King Charles španěl ZKO Litoměřice pod Radobýlem Ne ne
23
Lencová Michaela + Marley Rusavská Koliba
A2 S Kavalír King Charles španěl ZKO Litoměřice pod Radobýlem Ne ne
4
Pálová Tereza + Annie
A1 L Hovawart Ne ne
16
Plašek Vojtěch + Anabelle Glass Bead
A3 M Beagle Ne ne
6
Řeholová Adéla + Amber Sky Based on ball
A1 L Border kolie Ne ne
zpět na výpis soutěží