Jičín - O Pohár PPP

Přihlášky

Stav přihlášek
Počet přijatých přihlášek 145.
Počet potvrzených účastníků Sobota: 99 (z 100 možných)
Zobraz podrobnější statistiky přihlášek
Statistika přihlášek
Všechny Small Medium Large Celkem
A1 13 6 12 31
A2 16 14 30 60
A3 22 15 12 49
VET 0 2 2 4
Celkem 51 37 56 144
Zahrň pouze zaplacené přihlášky
Zobraz souhrn přihlášek pouze pro Sobota / Všechny dny
Čerstvě přijaté přihlášky jsou automaticky řazeny do spod seznamu, do sekce náhradníci.
Přihláška nabere platnost v momentu úhrady startovného.
Přihlášky lze řadit dle výkonnosti, velikosti nebo pořadí přihlášených kliknutím na nadpis sloupku.
Př. Tým / Družstvo Výkon. tř. Velik. tř. Plemeno Klub Dny Zapl.
106
Babická Petra + Jackie
A2 S kříženec So ano
78
Bidlová Lucie + Beatrice z Ploužnické stáje
A3 M Kooikerhondje Dingo So ano
145
Brandejsová Monika + Gery
A1 S Jack Rusell Terrier ZKO Vysoké Mýto So ano
13
Ciniburková Jana + Daikiry Warrior Soul
A1 L Beauceron AK Pohoda So ano
64
Čápová Blanka + Arabela Windy Luck
A2 M Border kolie Agility pod Zvičinou So ano
125
Divišová Alena + Atiyah Setta Ghipinaldo
A3 S Parson Russell Teriér So ano
108
Dlasková Denisa + Amálka
A2 S Yorkšírský terier So ano
44
Dobiášová Iveta + Grumble RM Sting z Černobílých
A3 L Border kolie So ano
43
Dobiášová Jana + Indiana Jones Aibara
A1 L Border kolie So ano
14
Dobiášová Jana + Quip Gulden Land
A2 L Border kolie So ano
65
Drbohlavová Iva + Matěj Tečka
A2 M kříženec So ano
109
Drbohlavová Lenka + Emax Dejvické kvítko
A2 S Papillon So ano
110
Dušek František + CELEST OF LUCK Alexandria Gold
A2 S Sheltie PPP Jičín So ano
126
Dušek František + Holly Malý Klaun
A3 S Sheltie PPP Jičín So ano
127
Dušková Lucie + A3Ch Lili z Vesničky u hranic
A3 S Sheltie So ano
1
Dušková Lucie + Gino Gold z Vesničky u hranic
A1 S Sheltie So ano
15
Erlebachová Klára + Ťapin
A2 L kříženec PPP Jičín So ano
16
Formanová Radka + Elat Hero Great Lady
A2 L Australský ovčák So ano
130
Fričová Blanka + A3Ch Bonnie Gold Lenfir
A3 S Sheltie ZKO Chlumec So ano
129
Fričová Blanka + Bella Mia Beryllova krev
A3 S Sheltie ZKO Chlumec So ano
17
Haberzettlová Jana + Daiquiri Brown Aibara
A2 L Border kolie AGI Forte Praha So ano
80
Hamšíková Petra + A3Ch "Lara" Ami Dévoué z Březkého průhona
A3 M Sheltie Dingo So ano
66
Hamtilová Petra + Agile Ashley Foxy Dreamer
A2 M Beagle PPP Jičín So ano
81
Hamtilová Petra + Hannah Ithaka Bohemia
A3 M Beagle PPP Jičín So ano
45
Hanousková Romana + František Superpes
A3 L kříženec Psí škola Superpes So ano
67
Hellebrandová Pavla + Dita
A2 M kříženec So ano
132
Holubová Lenka + Rick Brilliant Bohemia
A3 S Papillon Rýzmburk u České Skalice So ano
68
Horáková Marie + Dášenka
A2 M kříženec PPP Jičín So ano
69
Hrachovcová Kamila + Bittis Belissia Bohemia Vivace
A2 M Pumi Agility club Děčín So ano
93
Hrachovcová Kamila + Hanka Jassy Koroščenko
VET M Pumi Agility club Děčín So ano
70
Imlaufová Martina + Aurelia Minora Per Eleganter
A2 M Beagle Škola psích sportů So ano
97
Imlaufová Martina + Crazy Cleopatra Of Great Olympia
A1 S Beagle Škola psích sportů So ano
133
Jadrná Sylva + Máša
A3 S Jack Russell Terier ZKO Vysoké Mýto So ano
20
Jamborová Jana + Credo Bestmudi
A2 L Mudi ZKO Vysoké Mýto So ano
98
Jandová Kristýna + Max
A1 S Pudl So ano
4
Karbanová Lenka + ASTUTE SNOUT z Brzáneckých vinohradů
A1 L Australský ovčák So ano
134
Kašpárková Hana + Kelly Od Akátové Stezky
A3 S Patterdale terier Mladá Boleslav So ano
111
Korcová Dita + Extra Pepe Elita Triumphans
A3 S Pudl trpasličí Psí škola Superpes So ano
23
Kubenová Veronika + Kofola
A2 L kříženec Dingo So ano
112
Lauterbachová Blanka + Terry
A2 S Jack Russell Terier AGI Forte Praha So ano
99
Lauterbachová Blanka + Tina
A1 S Jack Russell Terier AGI Forte Praha So ano
24
Lérová Kristýna + Akira od Libota
A2 L Český strakatý pes So ano
83
Lukavská Dagmar + Adélka
A3 M kříženec SIRIUS team, Opatovice nad Labem So ano
25
Lukavská Dagmar + Delta
A2 L Belgický ovčák - Malinois SIRIUS team, Opatovice nad Labem So ano
135
Lustyková Alena + A3Ch Aramis
A3 S Pudl trpasličí ZKO Vysoké Mýto So ano
113
Lustyková Kateřina + Keysi
A2 S kříženec ZKO Vysoké Mýto So ano
5
Malínská Daniela + Dexter Near Future
A1 L Border kolie Sultánci Havlovice So ano
27
Manychová Jana + Cargo Haliba
A2 L Border kolie Sultánci Havlovice So ano
115
Mařáčková Olga + Jack
A2 S Jack Russell Terier Rýzmburk u České Skalice So ano
47
Miková Martina + Brita
A3 L kříženec ZKO Vysoké Mýto So ano
117
Mikulová Jana + Brinie Moravské srdce
A2 S Sheltie So ano
116
Mikulová Jana + Colombina Moravské srdce
A2 S Sheltie So ano
100
Nováková Eva + Godie Kamenitá říčka
A1 S Sheltie So ano
71
Nováková Eva + Líza z Karlova hrádku
A2 M Sheltie So ano
58
Papáčková Dana + Dyk
A1 M Pudl trpasličí ZKO Vysoké Mýto So ano
49
Pardubská Kateřina + Foxy z Chotyně
A3 L Belgický ovčák - Malinois AGI Forte Praha So ano
101
Pavlovičová Alena + Mamut
A1 S Pražský krysařík So ano
29
Pilnáčková Kamila + Della Czech Imp
A2 L Border kolie Agility Podveky So ano
50
Pilnáčková Kamila + Jenny
A3 L Australský ovčák Agility Podveky So ano
86
Plašek Vojtěch + Anabelle Glass Bead
A3 M Beagle So ano
72
Pomykaczová Helena + Cinnamon Z Jadeitu
A2 M Bretaňský ohař dlouhosrstý AK Pohoda So ano
119
Pomykaczová Helena + Meggi
VET L Bretaňský ohař AK Pohoda So ano
102
Proroková Kateřina + Energie Via Bohemica
A1 S Trpasličí pinč So ano
30
Provazníková Kateřina + A - Bára Libušský brouček
A2 L Border kolie Agility klub Hradec Králové So ano
31
Růžičková Ivana + Cole Grenay
A2 L Kolie krátkosrstá So ano
32
Růžičková Radka + Akira Ace Czech Black
A2 L Border kolie Agility pod Zvičinou So ano
120
Sack Lenka + Adaibi Kham-mi
A2 S Border terier Dingo So ano
136
Sack Lenka + Sirka
A3 S kříženec Dingo So ano
137
Salátková Denisa + Babů Long Princess de H4P
A3 S kříženec Dingo So ano
88
Sálusová Květa + Jóhogy Jöttél Irhaberki
A3 M Mudi Grant agility So ano
56
Schnabelová Jana + A3Ch Carrera Rapida Black Chevers
VET L Border kolie So ano
51
Schnabelová Jana + A3Ch Dorothy Surri Mintaka
A3 L Border kolie So ano
52
Schnabelová Jana + Baby Czech Imp
A3 L Border kolie So ano
33
Slánská Jitka + Daisy Czech Imp
A2 L Border kolie Agility Podveky So ano
103
Slánská Jitka + Ebony Star ze Shetlandů
A1 S Sheltie Agility Podveky So ano
6
Slánská Jitka + Etologia Czech Imp
A1 L Border kolie Agility Podveky So ano
60
Stodolová Svatava + Bubu Podještědská smečka
A1 M Foxterier hladkosrstý So ano
73
Stupková Jana + Laura
A2 M kříženec Agility pod Zvičinou So ano
34
Svatá Iveta + Amigo Definitive Choice
A2 L Border kolie AGI Forte Praha So ano
36
Šámalová Jitka + Mazlik
A2 L Border kolie So ano
94
Šejnohová Hana + Bonie Perla Vltavy
VET M Beagle So ano
61
Šejnohová Hana + Laky Nadace Majme srdce
A1 M Border kolie So ano
37
Šikolová Renata + Adam Sub Tilia
A2 L Border kolie Agility Turnov So ano
7
Škodová Petra + Monty
A1 L Border kolie ZKO Vysoké Mýto So ano
140
Šoltýsová Martina + Rasty
A3 S Jack Russell Terier So ano
141
Špidlenová Lenka + Leon od Prachovských skal
A3 S Šiperka ZKO Smržovka So ano
62
Špindlerová Lucie + Nugget
A1 M Parson Russell Teriér So ano
76
Štejfová Iveta + Šaron
A2 M kříženec So ano
90
Šulcová Markéta + A3Ch Agent Flip Goraiko
A3 M Pudl So ano
121
Trnovcová Jindra + ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY
A2 S Pudl trpasličí PPP Jičín So ano
104
Vaňková Lucie + Here she comes Arwin
A1 S Bostonský terier So ano
41
Vrabcová Miroslava + Black-Donar Šumbarský pramen
A2 L Pudl Velký So ano
40
Vrabcová Miroslava + Hurley Bohemia Jaronela
A2 L Pudl Velký So ano
143
Zemková Jana + A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky
A3 S Sheltie Agility pod Zvičinou So ano
105
Zemková Jana + Only One Perla z Polabí
A1 S Sheltie Agility pod Zvičinou So ano
42
Zikmundová Veronika + Dastyn
A2 L Border kolie ZKO Smržovka So ano
123
Zíková Markéta + Chessie Creme Bohemia Vampirelli
A2 S Havanský psík PPP Jičín So ano
11
Zíková Markéta + Nelly Ambra Professional
A1 L Border kolie PPP Jičín So ano
144
Zíková Vendula + Izabela Želečské vrchy
A3 S Sheltie PPP Jičín So ano
Náhradníci
12
Bártová Pavla + Cody z Josefovské pevnosti
A2 L Kolie dlouhosrstá So ne
2
Bártová Pavla + Enchanteur Lago Benea
A1 L Kolie dlouhosrstá So ne
77
Bašusová Dagmar + Buddy
A3 M Beagle Panda - Praha So ne
57
Bočková Barbora + Hvězdička
A1 M kříženec So ne
107
Courtonová Pavlína + Adorable Andromeda Of Great Olympia
A2 S Beagle Škola psích sportů So ne
92
Courtonová Pavlína + Electra Ithaka Bohemia
M Beagle Škola psích sportů So ne
124
Courtonová Pavlína + Fionka
A3 S kříženec Škola psích sportů So ne
79
Courtonová Pavlína + Fortuna of Volcano Cotopaxi
A3 M Beagle Škola psích sportů So ne
63
Courtonová Pavlína + Mikey
A2 M kříženec Škola psích sportů So ne
95
Drbohlavová Leona + Sanny
A1 S Yorkšírský terier So ne
3
Drbohlavová Lucie + Bowie Brown Z Chotyně
A1 L Border kolie Agility klub Hradec Králové So ne
96
Dušánková Blanka + Dasty
A1 S kříženec So ne
128
Džuvarovská Zdena + Fidorka Běsíkův domeček
A3 S Pudl trpasličí Mladá Boleslav So ne
131
Hamtilová Petra + Faidra Of Volcano Cotopaxi
A3 S Beagle PPP Jičín So ne
82
Haspeklová Petra + Besi z Lukovského dvora
A3 M Patterdale terier So ne
18
Haspeklová Petra + Coca Cola Highland
A2 L Australská kelpie So ne
19
Hlaváčková Jarmila + Conny
A2 L Border kolie So ne
21
Knill-Fejglová Veronika + Azira le Coeur Pur
A2 L Beauceron ZKO Dolní Přím - Probluz So ne
46
Kopecký Petr + Bonny Boy Hardy Horde
A3 L Border kolie Psí škola Superpes So ne
22
Kopecký Petr + C-Belle Blanche od Cidliny
A2 L Border kolie Psí škola Superpes So ne
26
Malínská Daniela + Blanche Sub Tilia
A2 L Border kolie Sultánci Havlovice So ne
85
Mališová Zuzana + Fab Fleece z Vrbové Lhoty
A3 M Beagle So ne
114
Mališová Zuzana + Hermioné of Volcano Cotopaxi
A2 S Beagle So ne
84
Mališová Zuzana + Ruby Rosse Rapa-Nui
A3 M Beagle So ne
28
Mittelbachová Lenka + Valeri
A2 L Border kolie So ne
48
Neumannová Eva + Grey Shepherd Alkyra
A3 L Border kolie Agility pod Zvičinou So ne
118
Neumanová Kateřina + Stella
A2 S Knírač malý SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ So ne
87
Sack Lenka + Psycho
A3 M kříženec Dingo So ne
138
Sálusová Květa + Amy Sobasan
A3 S Yorkšírský terier Grant agility So ne
139
Sinzogan Michaela + Earl of Nový krystal
A3 S Papillon Dingo So ne
53
Slánská Jitka + Bethy Czech Imp
A3 L Border kolie Agility Podveky So ne
59
Slavík Jakub + Darwin
A1 M kříženec Dingo So ne
35
Svatá Iveta + Bailes Dajavera
A2 L Border kolie AGI Forte Praha So ne
54
Svoboda Roman + Corry Black Z Bengasu
A3 L Border kolie So ne
55
Svoboda Roman + K - Little Jenny Hardy Horde
A3 L Border kolie So ne
74
Šejnohová Hana + Cory Murphy's Law
A2 M Beagle So ne
75
Šťastná Sabina + Ajda
A2 M kříženec So ne
89
Šťastná Sabina + Onyx Diamond z Altheyrosei
A3 M Pudl So ne
8
Táflová Michaela + Are you ready od Zlatonosné říčky
A1 L Border kolie ZKO Vysoké Mýto So ne
9
Vavrečková Lucie + Algida Ice Rainy Love
A1 L Border kolie VOSA Ostrava So ne
38
Vavřincová Kamila + Meiblees Z Dašického Zátiší
A2 L Chodský pes So ne
10
Vavřincová Kamila + Ultimate Speed z Gipova
A1 L Chodský pes So ne
39
Veinlichová Kateřina + Beauty Angie ze Štokova
A2 L Australská kelpie So ne
122
Víchová Olga + Ascha Wampair
A2 S Brabantík PPP Jičín So ne
91
Vodvárková Jana + Appetite Omega Stars
A3 M Beagle Be happy Semily So ne
142
Vodvárková Jana + Color Concord Rapa - Nui
A3 S Beagle Be happy Semily So ne
zpět na výpis soutěží