Dvojzkoušky Porta Bohemica 2011

Přihlášky

Stav přihlášek
Počet přijatých přihlášek 79.
Počet potvrzených účastníků Sobota: 69 (z 80 možných)
Zobraz podrobnější statistiky přihlášek
Statistika přihlášek
Všechny Small Medium Large Celkem
A1 15 5 16 36
A2 11 1 19 31
A3 7 0 5 12
Celkem 33 6 40 79
Zahrň pouze zaplacené přihlášky
Zobraz souhrn přihlášek pouze pro Sobota / Všechny dny
Čerstvě přijaté přihlášky jsou automaticky řazeny do spod seznamu, do sekce náhradníci.
Přihláška nabere platnost v momentu úhrady startovného.
Přihlášky lze řadit dle výkonnosti, velikosti nebo pořadí přihlášených kliknutím na nadpis sloupku.
Př. Tým / Družstvo Výkon. tř. Velik. tř. Plemeno Klub Dny Zapl.
60
Babická Petra + Jackie
A1 S kříženec ZKO Liberec centrum - Psola So ano
26
Bartáková Anežka + Atacama Queen Elsa
A1 L apenzelský salašnický pes ZKO Kralupy n. V. So ano
27
Bartáková Anežka + Týna
A3 L kříženec ZKO Kralupy n. V. So ano
80
Boušková Daniela + Basha Garden Roses
A1 S Čínský chocholatý pes OSA Hloubětín So ano
42
Fialová Zuzana + Matýsek
A2 S kříženec Agility Mělník So ano
44
Floriánová Jitka + Cindy Happy Arenda
A2 L Border kolie So ano
10
Fričová Blanka + Babette Shandy Balambi
A3 S Šeltie ZKO Chlumec So ano
11
Fričová Blanka + Bella Mia Beryllova krev
A2 S Šeltie ZKO Chlumec So ano
24
Grim Miroslav + Kira
A1 M Beagle AGI Forte Praha So ano
21
Haberzettlová Jana + Acheron Nepean River
A2 S West Highland White Terrier AGI Forte Praha So ano
20
Haberzettlová Jana + Black Bree Budgerigar
A1 L Border kolie AGI Forte Praha So ano
65
Hajšlová Kateřina + Angie
A1 S kříženec BADAFA KK Klánovice So ano
17
Knotková Jana + Ozzy
A1 S Čivava AK Pohoda So ano
64
Kohoutková Petra + Aleluya Dzifo Wallachian kingdom
A1 L BOC Erlink Jiříkov So ano
73
Koliandrová Eva + Be Happy Od Zlatonosné Říčky
A2 L BOC Agility Mělník So ano
53
Kopecký Petr + Bonny Boy Hardy Horde
A2 L BOC Superpes Lysá n. L. So ano
54
Kopecký Petr + Crim Darley Arabian
A3 L BOC Superpes Lysá n. L. So ano
77
Kopecký Petr + Electric Brown Gasko Prim
A2 L Border kolie Superpes Lysá n. L. So ano
7
Křivánková Zuzana + Iriska
A1 S Jezevčík AK Pohoda So ano
61
Kubenová Veronika + kofola
A1 L kříženec So ano
18
Lauterbachová Blanka + Terry
A2 S Jack Russell Terier AGI Forte Praha So ano
72
Ložková Barbora + Míša
A1 S Jorkšírský teriér AK Pohoda So ano
66
Macáková Ilona + Danja Lovely Face
A1 L Maďarský ohař krátkosrstý Jahoda Kladno So ano
51
Malinská Jana + Another Girl Open Gate
A2 L Border kolie So ano
8
Mixová Dana + Adélka
A2 S francouzský buldoček So ano
57
Nováková Eva + Bonita Chiquita od zlatonos.říčky
A2 L BOC KA Česká Lípa So ano
35
Papežíková Veronika + FIDO
A1 M kříženec ZKO Kralupy n. V. So ano
46
Pomykaczová Hana + Calii
A1 M Border kolie AK Pohoda So ano
45
Pomykaczová Hana + Daikiry
A2 L Beauceron AK Pohoda So ano
3
Pomykaczová Helena + Cinnamon z Jadeitu
A1 M Bretaňský ohař AK Pohoda So ano
2
Pomykaczová Helena + Meggi
A3 L Bretaňský ohař AK Pohoda So ano
25
Pospíšilová Jana + Lotty
A3 S KKCHS AK Pohoda So ano
48
Přerostová Barbora + Audrey Sinsir Draig
A1 S welsh corgi pembroke Agility Mělník So ano
78
Puverlová Ola + Bora
A3 S parson russel terier ZKO Chlumec So ano
59
Rajchman Michal + Converse All Star Duhová Aura
A2 M Šeltie ZKO Liberec centrum - Psola So ano
70
Rozová Zuzana + Queen Daggi z Roznetu
A3 S Knírač malý Agility Hloubětín So ano
69
Rozová Zuzana + Rebel Amis z Roznetu
A2 S Knírač malý Agility Hloubětín So ano
68
Rozová Zuzana + Sisi Star z Roznetu
A1 S Knírač malý Agility Hloubětín So ano
28
Sigmundová Martina + Draco Deabei
A1 L Border kolie Psí škola Rastava Most So ano
30
Skokanová Michaela + Asta Černá sluníčka
A2 L Flat Coated Retriever Zko Litoměřice p. R. So ano
31
Skokanová Michaela + Great Cate Black Brianta
A2 L Flat Coated Retriever Zko Litoměřice p. R. So ano
29
Staňková Zuzana + Bessy od Litochovické hory
A1 M Border terrier AK Pohoda So ano
1
Suchardová Ivana + Lucky
A3 S Jezevčík Panda Praha So ano
75
Ševelová Marie + Mia
A2 L můj Erlink Jiříkov So ano
74
Ševelová Marie + Smoky
A2 L Evropský saňový pes Erlink Jiříkov So ano
79
Škoda Daniel + Ben
A1 S kříženec AK Pohoda So ano
67
Škvárová Petra + A3 Akim
A3 L Hovawart Agility Ml. Boleslav So ano
32
Šmolíková Taťána + Nepomuk vom Skuddenhof
A1 L BOC AGI Forte Praha So ano
76
Šonská Karolína + Mini
A2 S kříženec Superpes Lysá n. L. So ano
22
Šoršová Eva + Ery z Chotyně
A1 L Belgický ovčák AGI Forte Praha So ano
23
Šoršová Kateřina + Daiquiri Brown Aibara
A1 L Border kolie AGI Forte Praha So ano
50
Štěpánková Naďa + Agen Sheridano le Fano
A2 L dobrman So ano
49
Štěpánková Naďa + Chanel des Vaux Rouges
A2 L Beauceron So ano
43
Šubrtová Ditta + Max
A1 S Bišonek So ano
15
Švrčková Karolína + Alison
A2 L Kolie D + K KA Česká Lípa So ano
58
Telková Ivana + Andy Statečný horal
A1 L Belgický ovčák Zko Litoměřice p. R. So ano
14
Tůmová Helena + Ax Guldenland
A2 L Border kolie Zko Litoměřice p. R. So ano
19
Uhlířová Kateřina + Arwen Aboriginal Mystery
A2 L BO Tervueren Agility Mělník So ano
16
Václavíková Gabriela + Kentucky Aibara
A1 L Border kolie ZKO Horní Suchá So ano
63
Vaverková Petra + Bart
A3 S Jorkšírský teriér ZKO Chlumec So ano
62
Vaverková Petra + Easter Elfie Koryfej
A2 S Šeltie ZKO Chlumec So ano
33
Vítová Jiřina + Jackie
A1 S PRT Česká Lípa So ano
13
Vitulová Nikola + Bruno od Dupíků
A1 L BOC OSA Rastava Most So ano
12
Vitulová Nikola + Lucky
A3 L BOC OSA Rastava Most So ano
56
Vostrá Ivana + Aranka
A1 S Pudl Panda Praha So ano
81
Vosyková Monika + Cinnaberry´s Maggie May
A2 L KK So ano
36
Zochová Lucie + Attack Black Mount Mckinkey
A2 L AKE DáreČci So ano
52
Zochová Lucie + Garm von DarX z Krásňáku
A1 L Ovčo.rott (NOxRTW) DáreČci So ano
37
Zochová Lucie + JeSSika von DarX z CV útulku :-)
A2 S JRT (na95%) DáreČci So ano
Náhradníci
34
Boháčová Martina + Bon Voyage Glamour Flying Joy
A2 S Papillon FM Narya Praha So ne
40
Hodková Martina + Dorotka
A1 S Pudl toy ZKO Matylda Most So ne
41
Hodková Martina + Eliška
A1 S Čínský chocholatý pes ZKO Matylda Most So ne
6
Loužecká Zdeňka + Amálie z Břekové aleje
A1 S můj Agility Mělník So ne
5
Loužecká Zdeňka + Baroness Berry Ronna Bohemia
A2 L Kolie dlouhosrstá Agility Mělník So ne
4
Loužecká Zdeňka + Lillian Krásná Louka
A1 L KK Agility Mělník So ne
47
Přerostová Barbora + Elis Vranovský žleb
A2 S welsh corgi pembroke Agility Mělník So ne
9
Řeholová Adéla + Chiquita Fitmin
A1 L Border kolie So ne
39
Vošvrdová Nicole + Ketty
A3 S Bišonek So ne
38
Zedníková Jitka + Britney z Lhotecké linie
A1 L AKE Agility Mělník So ne
zpět na výpis soutěží